Viimsi kino 80-, 86-, 110- ja 134-kohalistes kinosaalides on võimalik korraldada konverentse, seminare-koolitusi, stiilseid firmaüritusi, pressikonverentse, seltskondadele filmivaatamisi, sünnipäevi või muid ühiseid koosviibimisi.

Kinosaalide plaanid ja fotod leiad siit.

Kõik uued saalid on varustatud modernse konverentsitehnikaga, kuhu kuuluvad helipult erinevate heliallikate jaoks, helivõimendus, mikrofonid, HDMI-ühendusega digitaalne projektor, Blu-Ray-mängija ning muud digitaalseadmed info esitlemiseks, pistikupesad iga istme juures, tasuta traadita internet ning tehnika tele- ja otseülekannete jaoks suurel kinolinal.

170-kohaline inglise pubi Black Rose pakub nii seminaride vahelisi lõunapause, mõnusaid õhtusööke kui ka pidulikke vastuvõtte. Konverentsikeskuse juurde kuulub tasuta parkla ning 1000-ruutmeetrine lastekeskus, kuhu konverentsi külastajad saavad tasuta jätta valve alla lapsi alates teisest eluaastast.

Lisaks pakume tööandjatele ja ettevõtetele võimalust korraldada põnevaid motivatsiooniüritusi, kus koosolek või koolitus on ühendatud lõõgastava spaapuhkuse, sportliku tegevuse või tervisekontrolliga. Meie külastajate käsutuses on ainult täiskasvanutele mõeldud vaikne ja hubane wellness-saunakeskus, vastavalt kokkuleppele korraldatavad rühmatreeningud või spaa- ja iluhoolitsused nii naistele kui meestele

Tallinn Viimsi SPA-l on enam kui kümme aastat kogemusi suurte gruppide teenindamisel. Hotellis on 110 numbrituba, tervise-ja ilukeskus, lastekeskus, liuväli, spordiklubi, spaa- ja saunakeskus ning Viimsi Kino ja konverentsikeskus.

Saalid palume broneerida vähemalt kuu aega enne ürituse toimumist, et saaksime nendega kinokava tehes arvestada.

Täpsemate võimaluste ja hindadega tutvumiseks või saali broneerimiseks palun võtke ühendust:

 Müügijuht Maris Reimann
Tel. +372 606 1020
e-mail: konverents@spatallinn.ee